Eat Healthy, Be Healthy

Catering Mniam Mniam Posiłki Regeneracyjne dla firm - banner

Żywność jest bardzo ważna, ma znaczenie nie tylko przy zachowaniu zdrowia, ale również kształtowania naszych sylwetek – czyli mówiąc wprost – to co jemy wpływa na cały nasz całokształt, od zdrowia fizycznego, psychicznego, aż do redukcji zbędnej masy ciała. Wiemy co mówimy!

Cała baza wiedzy i lata doświadczenia pozwoliła nam z pewnym krokiem ruszyć z otwarciem kolejnej gałęzi gospodarczej jakim jest catering dietetyczny.

Nasz zespół cechuję wspólna pasja do zdrowego odżywiania oraz dobrego jedzenia. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby posiłki, które gotowane są dla naszych klientów były różnorodne, smaczne oraz dostarczały maksymalne ilości składników odżywczych wpływających na dobry stan zdrowia oraz samopoczucia.

Naszym hasłem jest “EAT HEALTHY, BE HEALTHY “ – czyli jedz zdrowo, bądź zdrowy.

Catering „Mniam Mniam Fit” jest dla osób, które lubią smacznie zjeść, chcą zadbać o swoje zdrowie, i osiągnąć idealną sylwetkę bez zbędnych restrykcji i wyrzeczeń.

jakość i świeżość

Codzienne dostawy od zaufanych i sprawdzonych dostawców umożliwiają nam zapewnienie najwyższej możliwej jakości dań, które codziennie trafiają do setek klientów, którzy nam zaufali.

indywidualna oferta

indywidualna oferta

Są produkty spożywcze które Ci szkodzą? Nietolerancje pokarmowe utrudniają Ci funkcjonowanie i korzystanie z innych cateringów? Dla nas to nie problem. Skontaktuj się z nami, abyśmy wspólnie opracowali dietę spełniającą Twoje oczikiwania.

profesjonalny zespół

profesjonalny zespół

Każdego dnia sztab profesjonalnych dietetyków, kucharzy, kierowców i osób zarządzających niestrudzenie pracuje, aby nasi klienci codzienne mogli cieszyć się smakiem i jakością zamkniętymi w pudełku!

niezawodny kontakt i obsługa klienta

niezawodny kontakt i obsługa klienta

Codziennie pozostajemy do dyspozycji pod wskazanymi numerami telefonów i adresem mailowym. Ponadto sprawnie i rzeczowo odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości za pośrednictwem social mediów – Instagrama i Facebooka. Masz pytania? Napisz do nas w dowolnej chwili i oczekuj na odpowiedź, która nadejdzie już wkrótce.

bezpłatne konsultacje dietetyczne

bezpłatne konsultacje dietetyczne

Zmagasz się z pewnymi dolegliwościami zdrowotnymi? Nie umiesz stwierdzić jaka dieta jest dla Ciebie odpowiednia lub chcesz posiadać możliwość monitorowania swoich postępów i omawiania ich z profesjonalistą? Nasi dietetycy pozostają dla Ciebie dostępni codziennie od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy i za pośrednictwem telefonu.

Scroll to Top